środa, 16 grudnia 2015

O wydawnictwa słów kilka - I jak "IUVI"

Tym razem o nieco mniej znanym wydawnictwie, czyli o IUVI, z którym ostatnio rozpoczęłam współpracować. Chciałabym wam bardziej przybliżyć to wydawnictwo, bo jest naprawdę ciekawe. Przedstawię wam raczej wszystkie książki, bo nie jest ich dużo.

Takla informacje widnieje na ich stronie: Wydawnictwo IUVI powstało w styczniu 2013 roku. Od początku istnienia naszym celem było wydawanie najlepszej literatury dla ludzi młodych duchem. Profil wydawnictwa obejmuje różne gatunki, począwszy od biografii znanych osób, przez poradniki, aż po literaturę fantasy. W naszej ofercie możemy poszczycić się książkami bestsellerowej pisarki Suzanne Collins, gwiazdy muzyki pop Shakiry, wybitnej aktorki Cameron Diaz, top modelki Mirandy Kerr, idoli nastolatek z One Direction, jak i jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – FC Barcelona. Naszym priorytetem jest wydawanie wysokiej jakości książek, które czytelnikowi sprawią mnóstwo radości.

Książki Wydawnictwa IUVI są przeznaczone przede wszystkim dla każdego, kto – niezależnie od wieku – czuje się wciąż młody. Misje wydawniczą IUVI doskonale określa łacińskie znaczenie jego nazwy, czyli „cieszę się”. Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują w literaturze pozytywnych emocji i rozrywki.

1. Na największą uwagę zasługują moim zdaniem książki autorki bestsellerowej serii "Igrzyska śmierci" Suzanne Collins. Wydawnictwo wydało już trzy tomy serii "Kroniki podziemia" o Gregorze. Wiedzieliście w ogóle o tym,  że na rynku pojawiła się nowa seria autorki?

2. Drugą najciekawszą według mnie pozycją wydawnictwa jest fantastyka w wykonaniu Victorii Scott pt: "Ogień i woda". Jeśli przeczytacie opis to na pewno wam się z czymś skojarzy. Książka jest naprawdę dobra i czekam na drugi tom!
3. Kolejnym cyklem wydawanym przez IUVI są "Chowańce", które doczekały się już trzech tomów. Jest to fantastyka, jednak chyba dla młodszych czytelników, sadząc po opisach. 


4. Ostatnią książką, która mogłaby mnie zainteresować jest "Fashion book", która służy do zaprojektowania własnej kolekcji!


5. Wydawnictwo oferuje również kilka książek o celebrytach np. o Cameron Diaz, Shakirze, czy Mirandzie Kerr. 


 Wydawnictwo jest jeszcze "świeże", ale ciągle się rozwija. Myślę, że jest raczej skierowane na nastolatków, jednak mam nadzieję, że poszerzy swoją tematykę.

A wy znacie to wydawnictwo? Kojarzycie okładki?

13 komentarzy:

 1. Uwielbiam ich "Ogień i wodę"!

  OdpowiedzUsuń
 2. Intryguje mnie "Ogień i woda". Co prawda nie jest to mój ulubiony gatunek, niemniej jednak chciałabym się zmierzyć z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ogień i wodę" kojarzę, chociaż jeszcze nie czytałam, ale o wydawnictwie jakoś nie słyszałam. Teraz już co nieco wiem! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedynie kojarzę "Ogień i woda", bo mam w planach przeczytać tę pozycję. ;)
  Pozdrawiam,
  Geek of books&serials&films

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogień i woda właśnie zamówiłam, nie mogę się doczekać lektury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam to wydawnictwo, od czasu do czasu odwiedzam ich stronę i sprawdzam nowości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tego wydawnictwa i książek też nie kojarzę. To raczej nie mogę gatunki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że tak mało książek ma to wydawnictwo w swoim asortymencie, bo wydaje się porządne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. " Ogień i woda " najlepsza propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 10. " Ogień i woda " najlepsza propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi to wydawnictwo kojarzy tylko z "Ogniem i wodą", którego nienawidzę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie czytałam jeszcze nci tego wydawnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kojarzę wydawnictwo, ale nie czytałam nic od niego, planuję jednak to zmienić kiedyś. ^_^

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...