środa, 20 grudnia 2017

Patronat nad powieścią "Blask wolności" + wyniki konkursu!

Pragnę Was poinformować, że mój blog: SPOJRZENIE EM objął patronatem medialnym kontynuację bestsellera "Dom służących" pod tytułem "Blask wolności" autorstwa Kathleen Grissom. Moje logo znalazło się się na okładce książki, co jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. 


Również na fragment mojej recenzji znalazło się miejsce!


Dziękuję wydawnictwu Papierowy Księżyc za to wyróżnienie. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość nie tylko przeczytania tak wzruszającej historii, ale również za zostanie jej patronem.

Premiera powieści: 29.11.2017r.

O czym jest książka?

"Dom służących", imponujący debiut literacki Kathleen Grissom, stał się absolutnym hitem klubów książki i zdobył na świecie tak wielkie uznanie, że czytelnicy błagali autorkę o kontynuowanie stworzonej przez siebie historii. W ten sposób powstał równie poruszający "Blask wolności" – przepiękna opowieść o rodzinie i sekretach przez długi czas pogrzebanych wzdłuż zdradliwej Kolei Podziemnej.

Jamie Pyke, który uciekł z plantacji w Wirginii, niegdyś nazywanej przez niego domem, wkracza do społeczności Filadelfii jako bogaty biały złotnik. Po latach starań osiąga uznanie i bezpieczeństwo, tylko po to, by dowiedzieć się, że jego ukochany służący Pan został schwytany i oddany do niewoli na Południu. Ojciec Pana, u którego Jamie ma wielki dług, prosi go o pomoc i Jamie się zgadza, mimo świadomości, że podróż zaprowadzi go niebezpiecznie blisko Tall Oakes oraz łowcy niewolników, który ciągle go szuka.


Nie mając nic do stracenia, Jamie wyrusza w podróż do Karoliny Północnej, gdzie Pan jest przetrzymywany przez byłego niewolnika z Tall Oakes, planującego zabrać Pana do Kolei Podziemnej. Wkrótce cała trójka ucieka przez wielkie bagna w Wirginii – śmiertelnie niebezpieczną kryjówkę dla zbiegłych niewolników. Choć mają pomoc z Kolei Podziemnej, nie wszyscy wyjdą z tego żywi.

Zapraszam na recenzję książki!

***

Teraz przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania była w.w książka "Blask wolności" Kathleen Grissom. Zgłosiło się 77 osób, w tym 24 na blogu, a 53 na facebooku.

Nie przedłużając - losowanie wyglądało następująco:
Zwyciężczynią zostaje Katarzyna Iwańczak, która zgłosiła chęć udziału w konkursie na blogu! Gratuluję i zapraszam na kolejne konkursy ;)


7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...