wtorek, 15 marca 2016

O klubie "Kobiety to czytają!"

Chociaż Dzień Kobiet już za nami, to chciałam Wam przedstawić notkę dedykowaną specjalnie dla kobiet. Wydawnictwo Prószyński i S-ka ma w swojej ofercie książki wydawane w klubie "Kobiety to czytają".


Jest to dyskusyjny klub książki, otwarty dla wszystkich kobiet. Jest to miejsce, gdzie można wymieniać się opiniami o przeczytanych książkach, recenzować je, dyskutować, komentować i wiele innych rzeczy.
Książki wydawane pod szyldem klubu to powieści kierowane przede wszystkim dla pań. Większość z nich to typowe życiowe dramaty, które są wzruszające i inspirujące, a kobiety bardzo często utożsamiają się z głównymi bohaterkami i ich problemami.


Dodatkowo po dołączeniu do klubu otrzymacie specjalną kartę klubową, upoważniającą do kupowania książek z klubu z 30% zniżką.1. Na pierwszym miejscu w moim zestawieniu musiała znaleźć się pani Diane Chamberlain, z którą najbardziej kojarzy mi się seria podana w tytule. Dużo czasu zajęło mi odkrywanie twórczości tej autorki, ale po przeczytaniu pierwszej jej książki "Chcę Cię usłyszeć" od razu wpadłam po uszy i zabrałam się za kolejną jej książkę "Milcząca siostra". Kolejną w planach mam "Dar morza".

 
 Po za tym Wydawnictwo Prószyński i S-ka w serii "Kobiety to czytają wydało jeszcze inne powieści Diane Chamberlain:2. Kolejną bardzo ciekawą autorką, którą porównuje się do Diane Chamberlain (lub też na odwrót) jest Jodi Picoult. Obie te autorki piszą o podobnych sprawach, czyli o bardzo życiowych dramatach. 
3. Często przewija się nazwisko autorki Lisy Scottline, której książek akurat jeszcze nie  czytałam, ale zdecydowanie mam w planach.4. Nawet kilka naszych polskich autorek należy do tego zacnego klubu: Małgorzata Warda, Natalia Rogińska, Katarzyna Kołczewska.Informacje o wszystkich klubowych książkach możecie znaleźć na:
- stronie "Kobiety to czytają!"
- facebooku
- stronie Prószyński i S-ka

Mam nadzieję, że zainteresowałam was książkami z tego klubu, jak i samym klubem ;)

 

20 komentarzy:

 1. Chociaż nie przepadam za książkami obyczajowymi, to akurat ta seria bardzo mi się podoba. Polecam sięgnąć wreszcie po książki Lisy Scottoline, bo bardzo dobrze pisze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię książki z tego klubu, bo rzeczywiście skłaniają do przemyśleń. Zastanawiam się nad wstąpieniem do klubu. Czy uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa "Miasta z Lodu" ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytuję dość często książki z tego klubu, ale do członkostwa raczej mnie nie ciągnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tym klubie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ten klub! Pamiętam, że przepadłam w nim po książce pani Timmer "Ostatnie pięć dni" :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Klika książek z tej listy już mam za sobą i z pewnością sięgnę po inne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię tę serię! Do tej pory czytałam "Zatokę o północy", "Pęknięte odbicie" oraz "Miasto z lodu", a teraz jestem w trakcie lektury "Pokalanych poczęć". Za to mam w planach wszystkie książki, które należą do tej serii, ale jakich nie miałam jeszcze przyjemności poznać. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię książki z tego klubu - są wyjątkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie pamiętam jak namierzyłam Klub, ale wiem, że to super sprawa. Świetne książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jodi Picoul - To co zostało - czytałam i nie polecam! Przez to, że zraziłam się do tej powieści, i już nie sięgnę po inne "dzieci" autorki.


  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie ;)
  http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Seria wydaje się ciekawa, mnie najbardziej przyciągają książki Diane Chamberlain :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czytałam dwie książki, które można znaleźć w tym Klubie i chętnie sięgnę też po inne :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Picoult była swego czasu moją ulubioną autorką, dawno już nic jej autorstwa nie czytałam. Chamberlaine chciałam kiedyś poznać :) ale ostatnio mało czytam książek dla kobiet...

  OdpowiedzUsuń
 15. Pomysł z utworzeniem klubu uważam za bardzo trafiony, mam nadzieje,że będzie się to rozwijało w dobrą stronę:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Czytałam tylko "W słusznej sprawie" Diane Chamberlain, ale wiem, że nie było to moje ostatnie spotkanie z jej twórczością :) Kilka pozycji Jodi Picoult również za mną :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam Diane Chamberlain- czytam już czwartą książkę tej autorki i za każdym razem twierdzę że "ta jest najlepsza"- trudno się oderwać jak już się zacznie czytać.Pomimo nawału pracy, zawsze znajdę czas na książkę tej autorki.
  Zakochałam się i muszę przeczytać wszystkie jej powieści!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...