poniedziałek, 28 września 2015

Patronat nad powieścią "Nocny sęp"

Pragnę Was poinformować, że mój blog: SPOJRZENIE EM objął patronatem medialnym powieść debiutującego autora Wojciecha Matyja pt. "Nocny sęp". Logo mojego bloga znajdzie się na okładce książki, co jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. 
Również na fragment mojej recenzji znalazło się miejsce!


Dziękuję wydawnictwu Białe pióro oraz samemu autorowi. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość nie tylko przeczytania tak rewelacyjnej fantastyki, ale również za zostanie jej patronem.

Premiera powieści: wrzesień 2015

O czym jest książka?

Na Półwyspie źle się dzieje, a ludzie żyją w strachu i nędzy. Handel pomiędzy miastami zanika, a zachłanni władcy kłócą się między sobą nie zważając, że cierpi na tym społeczeństwo. W tych trudnych czasach, w 833 roku naszej ery poznajemy tajemniczego łowcę Bengerna, który niedaleko miasta Arhorn pozbywa się jednego z potworów nawiedzających pobliskie lasy. Podróżnik z niewiadomych na początku powodów ukrywa swoją twarz, jak gdyby nie chciał być przez nikogo rozpoznany. Po kilku niebezpiecznych spotkaniach z potworami trafia w końcu do miasta Belldern, w którym odwiedza swoją przyjaciółkę - czarodziejkę Anxetię. W mieście ma do załatwienia kilka tajemniczych spraw, a później wyrusza w daleką i niebezpieczną podróż.

Gatunek: Fantastyka

Zapraszam na recenzję książki!

19 komentarzy:

 1. Gratuluję :)) Twój blog świetnie się rozwija :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ;)
  Pozdrawiam serdecznie ;*
  ravenstarkbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie! :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie, wielkie gratulacje. To wielki sukces!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się ciekawie :D Gratuluję patronatu ;)

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...